تمهیدات و تسهیلات ویژه ترافیکی در تهران به مناسبت روز طبیعت

در اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام شد
تمهیدات و تسهیلات ویژه ترافیکی در تهران به مناسبت روز طبیعت

خبرگزاری فارس: پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران برگ به مناسبت سیزدهم فروردین ماه (روز طبیعت) طی اطلاعیه ای از اجرای تمهیدات و تسهیلات ویژه ترافیکی در این روز خبر داد.

خبرگزاری فارس: تمهیدات و تسهیلات ویژه ترافیکی در تهران به مناسبت روز طبیعت

به گزارش خبرگزاری فارس،در این اطلاعیه آمده است:به منظور برقراری نظم و ایمنی ترافیکی و سهولت حرکت در معابر و تقاطع های اطراف تفرجگاه های شهر تهران و شناسایی و پوشش ترافیکی مراکز جاذب سفر و پارکها و گردشگاه های تفریحی شهر تهران در خصوص برقراری انظباط ترافیکی و ایمنی تردد در روز طبیعت تمهیدات ترافیکی ویژه ای در نظر گرفته شده است که متن آن به شرح ذیل می باشد.

1-تردد کلیه کامیونها و تریلرها باستثناء وسایل نقلیه حامل مواد سوختی و مواد غذایی فاسد شدنی در کلیه معابر شهر تهران و همچنین تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده های مخصوص و قدیم کرج، جاده کن و سولقان، جاده لشگرک، افسریه، اسب دوانی، بزرگراه بعثت و فدائیان اسلام و شهرزاد از ساعت 0600 الی 2400 روز یکشنبه مورخه 13/11/91 ممنوع می باشد.

2-حرکت موتورسیکلت ها، موتور سه چرخ و وسایل کندرو از ساعت 0600 الی 2400 مورخه 13/1/91 در خیابانهای ولیعصر از میدان ونک به سمت شمال، شهید باهنر، آزادی، شهید رجائی و بزرگراههای چمران، شیخ فضل الله نوری، مدرس،آیت الله صدر و آفریقا ممنوع بوده و عوامل پلیس راهور در صورت مشاهده از حرکت این قبیل وسائط نقلیه جلوگیری خواهند نمود.

3- از حرکت وسایل نقلیه ای که اقدام به جابجایی و حمل مسافر بیش از ظرفیت همچنین سوار نمودن مسافر در صندوق عقب اتومبیل،باربند، اطاق بار و سوار نمودن مسافر و اطفال در سمت چپ راننده می نمایند،برخورد و جلوگیری به عمل خواهد آمد.

4- در صورت لزوم از روی پل استخر، بزرگراه شهید بابائی قبل از رستوران طلائیه از ساعت 1600 تا عادی شدن بار ترافیکی محور، محدودیت بعمل آمده و تردد وسائط نقلیه به سمت جنوب از طریق بزرگراههای شهید بابائی و صدر هدایت خواهد شد.

ضمنا در صورت یکطرفه شدن جاده لشگرک به سمت تهران از انتهای بلوار ارتش، سوهانک به سمت گردنه قوچک نیز از ساعت 1600 محدودیت تردد اعمال خواهد شد.

5- در صورت نیاز از ساعت 0700 الی 1300 جاده دماوند از تهران به آبعلی و از ساعت 1600 از آبعلی به تهران یکطرفه خواهد بود.

6- در صورت نیاز خیابان هنگام از تقاطع سه راهی دوازدهم الی تقاطع هنگام بلوار لویزان و ضلع غربی پادگان لویزان از ساعت 0700 الی 1300 جنوب به شمال و از ساعت 1600 الی 2200 شمال به جنوب یکطرفه خواهد بود.

در پایان این اطلاعیه آمده است:بدون شک هدف از اجرای تمهیدات ترافیکی در روز سیزدهم فروردین ماه افزایش ایمنی شهروندان عزیز بوده لذا از همه مردم فهیم شهر تهران درخواست می شود تا ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با پلیس و ماموران راهور پایتخت همکاری تنگاتنگ و صمیمانه داشته باشند تا انشاءا... به کمک هم بتوانیم روز طبیعت را با خاطره خوش به پایان برسانیم.

انتهای پیا/ز

/ 0 نظر / 23 بازدید