سردار بکایی:افزایش صادرات تسلیحات نظامی ایران

سردار بکایی در گفتگو با فارس خبر داد
افزایش صادرات تسلیحات نظامی ایران در سال آینده

خبرگزاری فارس: جانشین وزیر دفاع از برنامه‌ریزی گسترده این وزارتخانه برای ارتقاء میزان صادارت تجهیزات نظامی به کشورهای دوست و همسایه در سال آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش صادرات تسلیحات نظامی ایران در سال آینده

سردار مجید بکایی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به برنامه ریزی این وزارتخانه در راستای تحقق هرچه بیشتر جهاد اقتصادی، گفت: وزارت دفاع به عنوان یکی از مراکز مهمی که می‌تواند نقش بسزایی در این خصوص داشته باشد، برنامه‌های خوب و ارزنده‌ای را برای یک ایجاد یک حرکت جهشی در زمینه تحقیق و توسعه فناوری تدارک دیده که با اجرای آن می‌توان موضوع جهاد اقتصادی را با برنامه‌ریزی بهتری دنبال کرد.

سردار بکایی همچنین به اهمیت بحث صادرات تسلیحات نظامی به خارج از کشور اشاره کرد و افزود: موضوع صادرات یکی از مسایل اساسی مد نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است که در این خصوص تلاش‌های گشترده‌ای هم صورت گرفته تا در سال آینده بتوانیم صادرات نظامی را به وضعیت قابل توجهی ارتقا دهیم.

وی با اشاره به سفر اخیر وزیر دفاع لبنان به کشورمان و مذاکرات درخصوص تجهیز ارتش این کشور خاطرنشان کرد: طبیعتا در زمینه صادرات تسلیحات، ارتباطات گسترده‌ای نیز با کشورهای دوست و همسایه خواهیم داشت.

/ 0 نظر / 20 بازدید