دختر ایرونی

دخترایرونی.دخترتهرونی.دخترایرانی.دخترتهرانی.دختران ایران زمین.دختران دانشجو.دختر خارجی

احمدی نژاد با گفتمان عدالت بر پایه ولایت معنا داد وهمکنون نیز اینگونه است
ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٢/۱٢  

*آخرالزمان و فتنه خیزی، آنچنان در هم تنیده‌اند که گاهی نمی‌توان فهمید از کدامیک دیگری شناخته می‌شود.

*اگر چه در این فضای رعب‌آور، بهره‌مندی از مبانی معرفتی مستدل و متقن راه روشن نجات را نمایان ساخته و امکان تخطی و فتنه‌سازی‌های غیراختیاری را به حداقل و بلکه صفر می‌رساند اما در کشاکش این جنگ‌های سخت و نرم طولانی که خصوصا پس از انقلاب اسلامی و بطور خاص‌تر در ۵-۶ سال اخیر عزم و تلاش مجاهدان راستین را به خویش مصروف داشته است، شاید به دور از انصاف و کرامت نباشد که لااقل برخی از فتنه‌ها که منشاء نا‌پیدائی دارند و در هر دو سوی خود خوبان «غیرهم سلیقه» را به مصاف هم می‌آورد را از جریان فتنه‌گری‌های آشکار شیاطین استثناء نمود و مساعدت‌های پیچیده و محیرالعقول «قضاء» را در آنجاری و موثر دانست.

*بی‌شک علی‌وار صبوری کردن با مرام علی زمان روحی له الفداء از افسانه‌واری در متون تاریخی به تمثال نورافشانی در این وانفسای آخرالزمان بدل گشته و صبر جمیل رحمة للعالمین در وجود ذی جود ولی مبارک و الهیِ فقیه عینیت دوباره یافته است پس خوشابحال آنان که در صبر بر فتنه‌ها نیز اطیعواالله و اطیعواالرسول و اولی الامر منکم باشند.

*دکتر عزیز! این قلم از وصف صبر و متانت و گذشت‌های خرد و کلان‌تان ناتوانست اما این را بدانید صبوری‌هایتان سطح توقعاتمان را بسیار بالا برده است پس پیش از سوء‌استفاده خناسان، بهترین دوستان و همراهان دیروز که امروز تیغ تیز زبانشان «جراحتی دوستانه» بر قلب مهربان‌تان نقش زده است را با صبری دیگر میزبان شوید.

*دل‌های مشتاق و منتظر همه آنات شما را مبشرانه و مهرآفرین می‌خواهد نه گله‌مند و شکوه گر! فاصبر صبراً جمیلاً انهم یرونه بعیداً و نریه قریباً


 
 
 
 

محجبه ها فرشته اند