دختر ایرونی

دخترایرونی.دخترتهرونی.دخترایرانی.دخترتهرانی.دختران ایران زمین.دختران دانشجو.دختر خارجی

 
ساعت ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢  
علی مطهری ضمن تکرار ادعاهای خود درباره سپاه ، بدون اشاره به اظهارات توهین آمیزش درباره رئیس جمهور و بکارگیری الفاظ جنسی و دور از شان مجلس ، گفت : ‌بنده نمی‌فهم که کجای سخنان من اهانت و بی ادبی بود؟
به گزارش مشرق به نقل از  فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) با استناد به ماده‌ای 77 آئین‌نامه داخلی پارلمان، اظهار داشت: بعد از نطق بنده که روز یکشنبه 31 اردیبهشت در صحن علنی مجلس قرائت کردند، برخی مطالبی در رسانه ها منتشر کردند و در مجلس نیز واکنش‌هایی نسبت به آن نطق صورت گرفت.

وی با اشاره به برخی موضوعات مطرح شده درباره نطقش که بسیاری آن را اهانت و بی ادبی می‌دانستند، گفت: متن نطق بنده و صدای بنده در صحن علنی موجود است، بنده نمی‌فهم که کجای سخنان من اهانت و بی‌ادبی بود؟

مطهری با اشاره به ادعاهایش در روز یکشنبه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدعی شد: بنده در آن نطق اعلام کردم که سپاه پاسداران در انتخابات مجلس نهم از برخی از کاندیداها حمایت کرد و تمام قد وارد شد و به نظر من همین کار تخلف است. حرف بنده این نبود که سپاه نتیجه صندوق‌های رای را تغییر داده است.

وی ادامه داد: سپاه نباید اساسا وارد این موضوعات شود چراکه این موضوع با توصیه حضرت امام خمینی (ره) نیز متفاوت دارد.

مطهری با ادعای اینکه بسیاری از فرمانده سپاهان نیز حرف من را قبول دارند، مدعی شد: بنده باخبرم که رهبر معظم انقلاب نیز از رفتاری که برخی از افراد در سپاه داشتند، راضی نبودند.

نماینده تهران بر همین اساس یادآور شد: اگر برخی از فرماندهان سپاه این کار را ادامه دهند، نام آنها را اعلام می‌کنم.

علی مطهری در بخش دیگری از سخنانش به انتقاداتی که در نطق روز یکشنبه به جمعیت ایثارگران داشت، اشاره کرد و در این زمینه توضیح داد: به نظر بنده سخنان آقای نادران درباره موضوعی که بنده روز یکشنبه درباره جمعیت ایثارگران مطرح کردم، منطقی نبود، چراکه مطلب روشن است.

وی افزود: تحولاتی در انتخابات مجلس نهم در 8+7 ایجاد شد و برخی از آقایان جزء جمعیت ایثارگران گفتند که نباید عده‌ای در فهرست جبهه متحد اصولگرایان باشند علی رغم اینکه ما رای آوردیم اما معنای تفرقه چیزی غیر از این است؟

مطهری همچنین گفت: اگر این افراد موجب تفرقه نشدند، پس چه کسانی موجب ایجاد تفرقه شدند.

نماینده تهران در مجلس در خاتمه گفت: به نظر بنده نمایندگان مجلس باید بتوانند به راحتی درباره همه امور اظهارنظر کنند و نباید قداستی برای هیچ نهادی قائل باشیم.

 
 
 
 

محجبه ها فرشته اند